Autorka

Vítám vás na mém blogu.

Tento blog jsem vytvořila proto, že jsem si chtěla urvat kus internetového prostoru, kde bych měla možnost vyjádřit svou kreativitu a své myšlenky. Ráda tvořím – píšu básně, povídky na pomezí fantasy a sci-fi, a pro to vše sbírám inspiraci v každodenním životě. Moc ráda čtu a miluju knihy, proto zde najdete i knižní pseudorecenze (pseudorecenze proto, že to, co blogeři nazývají recenzemi, ve skutečnosti recenze nejsou).

Ačkoli jsem přesvědčená, že dosažené vzdělání není až tak důležité, tak i přesto zastávám názor, že to o člověku leccos napoví. Pokud vás tedy tato otázka napadla, rovnou vám na ni odpovím – momentálně studuji druhou VŠ, obor Obecná teorie a dějiny umění. K umění mám velmi blízko, od školky jsem chodila na ZUŠ, ale jelikož mě moc baví i kreslení a malování a ráda navštěvuji různé galerie, rozhodla jsem se pro tento obor.

 Jsem introvert a ke všemu téměř neustále naprostý outsider, který se prostě snaží životem tak nějak pomalu protlouct a je rád, když z toho vyvázne bez pošramocené pověsti. Proto na tomto blogu najdete i historky a úvahy ze života. A taky nějaké ty příspěvky na téma životního stylu obecně.

Budu moc ráda za jakoukoli zpětnou vazbu a o to raději, pokud se vám bude můj blog opravdu líbit :).